Generator Set Specs
| Unit # | UNIT-093516 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Capacity | 400kW |
| Location | Jacksonville |
| # Leads | Unknown |
| Serial # | 100840503 |


Used Kohler/Rehlko 400kW Diesel generator. This power unit. and will be available for purchase upon completing our 31 Point Inspection Process.
| Unit # | 093516 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Capacity | 400kW |
| Manufacturer | Kohler/Rehlko |
| Fuel Type | Diesel |
| Unit # | UNIT-093516 |
|---|---|
| Condition | Used |
| Capacity | 400kW |
| Location | Jacksonville |
| # Leads | Unknown |
| Serial # | 100840503 |